Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

89

Kısmet Açma

Kısmet Açmak için evlilik duası gerekli bur durum olarak öne çıkıyor. Kısmet duası ile kısmetini açtırmak isteyenler için kişiye özel kısmet açma duası tarafımdan hazırlanmaktadır. Nasip ve kısmet açma vefk çalışmalarım tamamen kişiye özeldir ve 3. şahıslar ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. Tamamen Ahi hoca ile aranızda kalacaktır. Ahi hoca 30 yılı aşkın süre bu konuda sizlere hizmet vermektedir.

Hayatınızda eksik olan bu durumu çok istemenin dışında yapılacak dua ve mantıklı çalışmalar da kısmet açılması konusunda yardımcı olacaktır.

-Kısmet açılması için okunacak dualar.
-Dualara başlamadan önce yapılacak dualar.
-Duaların bitiminde yapılmaması gereken hal ve hareketler de tarafımdan anlatılmaktadır.


Kısmet açma duaları, kısmet açma büyüsü, kısmet açma duası ve kilitle kısmet açma denemelerinin yanı sıra kısmet kilidinin açılmasına yardımcı olacak kısmet duası Medyum Ahi tarafından büyük titizlikle hazırlanmaktadır.

 

Kısmet Açma

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası