Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

69

VEFK'i TAŞIMA...

VEFK'i TAŞIMA...

VEFK'in içerisinde ALLAH'ın isimleri, ayetler gibi ilahi yazılar olduğu için belden aşağıya takılamamalıdır ve beden temizliği önemli ve gusül abdestli olmak şarttır. Üçgen, kare, dikdörtgen şeklinde katlanır ve muşamba, naylon balmumu gibi maddelerle sarılır. Ayrıca hava almayacak ve su geçirmeyecek şekilde olmalıdır. Katlama ve sarılma işlemi 7 kat olmalıdır. Açılması veya bozulması durumunda etkisini yitirmektedir. Katlama ve sarılma işlemi 7 kat olduğu için banyo, tuvalet ve lavaboya girilebilir fakat duş veya banyo yapılamaz. Kirlenen ve yırtılan ve yıpranan VEFK  tekrar usulünce sarılmalıdır. Sarılan VEFK'in deri ile korunması daha uygun olur ve sıkıntı yaşanmasını engeller. VEFK'in nerede taşınacağı işlemin amacına bağlıdır ve uzman kişi tarafından belirlenmektedir. Genellikle göğsün sağ tarafında ve boyunda veya sağ kolda taşınmaktadır. ALLAH'ın isimlerinin geçtiği VEFK kesinlikle cepte taşınmalıdır ve uzman ilimci kişilerin yönünde uygun görülen yerde taşınmalıdır.

VEFK'i TAŞIMA...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası