Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

68

VEFK UNSURLARI...

VEFK UNSURLARI...

VEFK unsurları olarak 4 element bulunur. Bunlar ATEŞ, HAVA, SU ve TOPRAK... VEFK unsurları kişinin EBCEDSEL hesaba dayalı olarak, kişinin uyumlu elementi belirlenir ve uygulamalarına bu elementlerden devam edilir. Her elementin farklı özelliği olup kişilerin uyumu da dikkate alınmalıdır ve VEFK ona göre hazırlanmalıdır. ATEŞ HAVA SU VE TOPRAK elementlerinin  kendilerine özel harfleri vardır. Bu özel harfler, yapım aşamasında kullanıldığı takdirde başarı oranın ve amacına ulaşımında da  daha etkili olduğu bilinmektedir.

ATEŞ UNSURLARI VEFKİ: Ateş elementi kişinin üzerinde taşıyarak ve aynı zamanda yakılarak etkisini gösterir. Ateş unsurları VEFK'i olarak yapılan AŞK, SEVGİ, MUHABBET işlemleri gibi birçok uygulama yapılabilir.

HAVA UNSURLARI VEFKİ: Hava unsurları, yüksek olan herhangi rüzgâr görecek şekilde bir yere takılır. Bu uygulama genelde sevdiklerini GERİ GETİRMEK için uygulanır.

SU UNSURLARI VEFKİ: Su unsurları, suya atılarak ya da suya konularak ve koyulan su içilerek yapılır. ŞİFA olarak da uygulanmaktadır. Hafızanın zekânın artması gibi birçok şifa veren uygulamalarda kullanılır.

TOPRAK UNSURLARI VEFKİ: Toprak unsurları vefkleri hastalık vermek gibi farklı uygulamalar için kullanılmaktadır.

VEFK UNSURLARI...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası