Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

66

VEFK'in KONTROLÜ...

VEFK'in KONTROLÜ...

Arapça harfler ve sayılar ile EBCEDSEL hesaba göre yapılan bir VEFK kaçlı VEFK olursa olsun her bir kutucuğa denk gelen rakamların sağdan sola, yukarıdan aşağıya çaprazlama olarak toplandığı zaman aynı rakamı vermesi gerekmektedir. Tüm rakamlar aynı çıktığı takdirde yapılan VEFK doğrudur. Farklı çıktığında ise yapılan VEFK yanlıştır ve fayda beklenmemelidir. VEFK rakamlar, harfler; EBCEDSEL değerler, yıldız konumları, ay menzilleri, ay durakları ve gün belirlenerek yapılır ve bazen kişinin ismi, doğum tarihi, bazen ise anne adı ile birlikte hazırlanır. Doğrudan doğruya etki eder ve kişiye teslim edildiğinde, gün ve saati ile miktar ve adeti belirlenir ve kişi okuma yapar. Okumalarda beden, mekan ve kıyafet temizliğine dikkat edilmelidir. Anlaşılır ve anlayarak ve hissederek okunmalıdır. Tüm inanç üst düzeyde olmalıdır ve miktarına (adet)dikkat edilmelidir. Bunlar VEFK'i etkileyen en önemli faktördür. 40GÜN içerisinde amacı belli olan VEFK olmamışsa hazırlayan kişinin kontrolü yönünde ilerlemeli ve yapan kişi ile tekrar irtibata geçilmelidir. Daha fazla BİLİGİ VE AYRINTI için iletişime geçiniz.

VEFK'in KONTROLÜ...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası