Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

57

MUSKA VE YAPIM ŞEKLİ...

MUSKA VE YAPIM ŞEKLİ...

Muskalara sure, ayet, hadis ve ALLAH'ın isimleri yazılır ve ayrıca meleklerin, peygamberlerin, hatta  efsane kişilerin adları ve tılsımlı sözleri, yıldız işaretleri, simgeler, rakamlar, hayvan resimleri yapım aşamasında kullanılır. Siyah ve mavi mürekkeple ile uygulanır. Muskanın 'ne için ya da kim için yapılacağı' saptanır. Kişilerin anne isimleri ile bakımı yapılır ve bunun yapımı yanı sıra kişilerin anne isimleri ile kendi isimleri EBCEDSEL hesap oranlanır. Zamanı ve saati belirleyerek ve EBCED hesap baz alınarak, kişilerin burç ve yıldızlarıyla orantılı ay hali ve durakları hesaplanır. Kullanılacak malzemeler ise misk, safran, amber, gülsuyu ve kağıt olarak belirlenir ve tütsü seçimi yapılır ve yakılır. Ruhani varlıkların görevlendirme işlemi uygulanır ve muskanın okumaları ile işlem tamamlanır.

MUSKA VE YAPIM ŞEKLİ...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası