Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

5

MEDYUM

MEDYUM duyarlı hassas özel yeteneklere sahip olan doğa üzeri telepatik gücü olan ruhsal amaçlar için dünyalar arası bağ görevini üstlenen ve aracılık sağlayan, psişik yollarla bilgi algısına sahip kişilere MEDYUM denir. Medyum kelimesi latinceden dilimize girmiştir ve yunan kökenlidir. Paranomal ve Fenomenler ortaya koyabilen MEDYUMLAR  özel niteliklere sahip kişilerdir ve MEDYUM varlıklarla ruhsal irtibat kurarak aldığı tesirleri dünyaya yansıtmaları olarak bilinir. Varlığın katkısının söz konusu olmayan durumlarda olabilmektedir.

SEZGİSEL MEDYUMLUK yaptığı işleri idrak ettiği gibi, MEDYUM kendi iradesi dâhilinde meydana geldiğini bilir. MEKANİK MEDYUMLUK kendi iradesi ile hareket etmiyor gibi görünmektedir. OTAMATİK MEDYUMLUK hareketleri hakkında idraki olmasına karşılık iradesi görünmez. Bilgi alışverişinin söz konusu olduğu ZİHİNSEL MEDYUMLUK, medyumun söz ve yazı ile bilgi vermesini kapsamaktadır. FİZİKSEL MEDYUMLUK metaryalizasyon, demarteryalizasyon ve levitasyon telekenize gibi fiziksel birleşimin söz konusu olduğu paranormal fenomenleri kapsamaktadır. MEDYUM dünyalar arası haberleşmeyi sağlayan, algılayabilen ve yeteneğe sahip üstün ilim uzmanı kehanet yönü ileriye dönük ÖZEL kişilerdir.

MEDYUM

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası