Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

28

BÜYÜ AMACI...

BÜYÜ AMACI...

İsteğe göre ister iyi niyetli ister kötü ve şer olsun amaçladığı hedefe ulaşmak için izlediği yoldur. Eşleri çiftleri ve sevenleri birbirinden ayırma, ana babayı düşman etme, göz ve dil bağlama kişileri soğutma, kısmet kapama, boşanma, soğutma, cinsel isteksizlik,gibi iki kişiye veya kişinin kendisine yapılabilir. Büyük zarar vermekle beraber büyük hasarlarda bırakmaktadır.Kin,hırs ve nefretin esiri olmuş bu kişiler, kişilerin ölümünü, hastalanmasını, aklını yitirmesini ve malını mülkünü kaybetmesini, sevdiklerinden ayrılmasını, konuşmamasını ve aile içi huzurunu, iç huzurunu bozmak gibi nefret etme, tiksinme, küsme, düşman görme,ailesine sahip çıkmama, çalışmama, dövme sövme, vucut hastalıkları, ruh ve manevi hastalıklar, gelin kaynana kayınpeder damat ilişkileri, tüm aile ilişkileri, anlaşmazlıklar, kısırlık, mal mülk, eşya kaybı, ara açmak, kin doğması, işinin bozulması maddi kayıp, kişilerde dengesizlik gibi kişi ve kişi ilişkilerini etkilemekle beraber tamamen zarar verici nitelik taşımaktadır. Hayır ve iyi niyetli büyülerinde olduğunu unutmamak gerekir, bunlar ask baglama düzeni sağlama, barısma, konuşma,geri getirme,ilgi alaka, mutluluk huzur ve güven, sadakat gibi bir çok iyi niyetli yapılan uygulamalarda bulunmaktadır. Düşüncelerin tavırların tarzın duruşun değişime uğraması, kötü niyetli büyüye birer örnektir ve bu tür değişimler varolduğunda uzman MEDYUM gizli ilimci kişi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

BÜYÜ AMACI...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası