Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

27

BÜYÜ ZAMANI...

BÜYÜ ÇÖZÜMLERİ...

Büyünün tedavi edilmesi mümkündür ve ilk olarak büyünün doğru tespit edilmesi ne tür bir büyü olduğu saptanmalıdır. Bu yöntemle kişinin değişiklikleri tespit edilmelidir. Teşhis olmadan tedavi edilemez bu durumda tespit etmek çok önemli bir unsurdur. Büyünün bozulmasında 4 ana element olarak bilinen ATEŞ, SU, TOPRAK, HAVA, elementleri çok önemlidir ve bu elementler kullanılır. Büyünün süresi uzun yıllar sürebildiği gibi zaman içerisindede yok olmasıda mümkündür. ETKİSİ VE ENERJİSİNE BAĞLI ORANTILIDIR. En etkili olarak bilinen PAPAZ BÜYÜSÜ gibi vs.bir çok büyü,ayırma soğutma büyüsü aileden eşten, sevgiliden, kardeşten, işten evden, bulunduğu ortamdan soğutma,sevenleri çekemeyen ayıran kıskanan gözü olan her türlü zarar verici gönül rızasını sağlamayı sağlayan büyülerdir. KAŞIK BÜYÜSÜ, insanları ayırmak için yapılan bir büyü çeşitidir,aynı zamanda DOMUZ BÜYÜSÜ, araya düşmanlık sokmak, eşleri, nişanlıları ve sevgilileri, akrabaları eş dostları, evlatları, ana babayı kardeşi gibi bir çok kişileri birbirine düşman etmek ve ayırmak için yapılan büyü çeşitidir ve çeşitleride bulunmaktadır. SABUN BÜYÜSÜ, amacı tamamen kötülük olan bir büyüdür ve çeşitleride bulunmaktadır. Bu büyü KARA BÜYÜ ve KIRMIZI BÜYÜ sınıfında yer almaktadır ve ölümcül etkisi bulunmaktadır. PAPAZ BÜYÜSÜNE eş değer görülmektedir.

BÜYÜ ZAMANI...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası