Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

MEDYUM AHİ HAKKINDA

Medyum Ahi ilmi yaklaşımlar ile problem sıkıntılarınızın giderilmesine yardımcı olan yaşam koçudur. Çalışmalarım ve sizler arasındaki gizlilik bağını her zaman prensip edinmişimdir. Sizlerin sıkıntılarınızı ve problemlerinizi sonuna kadar dinlerim ve size en iyi çalışmaları sunarım. Sizlerin manevi sorunlarına çare olmayı temel ilke olarak edindim. Büyük bir titizlik ile sorunlarınızı dinler ve neden ve nasıl olduğunu sizlere rahatlıkla anlatabilirim. Bu teşhis sonunda da bu problemlerinizden kurtulmanız için yapılması gerekenleri anlatırım. Şu ana kadarki çalışmalarımda kardeşlerimiz ile hiçbir sorunum olmadı ve hiçkimse kandırılmadı. İstanbul Kadıköy 'de bulunan Medyum Ahi sizlerin her zaman en yakın yaşam koçu olmuştur. Tüm hayatı boyunca cinler, büyüler, nazar ve her türlü manevi sorunlar içinde büyüdü. Konulara en iyi yaklaşımları sergiledi. Başkalarına kötülük yaptırmak isteyenleri her zaman tatlı dille ve ve kalbini kırmadan nazik bir şekilde bunun yanlışlarını her zaman anlatmıştır.

Metafizik ilimler ile yaptığım çalışmalar ile Medyum Ahi hayatı devam ettikçe her zaman öğrenilecke birşeyler olduğunu savundu. Astrolojik analizler, kişinin doğum günü ve saati, yeri gibi ayrıntılarda kişinin karakteri hakkında da kısa bilgiler verdiği gerçek. Bu konudaki eğitimi ve tecbüsi ile en doğruyu size sunmaktadır.


Duygu Ötesi Algılama
Ledün ilminde Allahın dileğidine bu özel yeteneği bahşetmesidir ve bu İlmm-i Ledun dur. Kur'an-ı Kerim'de İlm-i Ledun'den Kefh Suresi 65. Ayetinde geçmektedir.

Bazı duygu ve his ötesi algılamara sahip olduğum için insanların kişilik analizleri ve anlatacağım tavsiyeleri her zaman olumlu sonuçlar doğuruyor. Mutsuzluktan kurtulmak, iyi bir iş bulmak için iyi bir eş bulmak için mutlaka bir şeyler yapmanız gerekmektedir. Ancak bir yaşam koçu yani bir kardeş gibi size tavsiyelerde bulunacak ve problemlerinizin çözülmesine yardımcı olacak bir dosta ihtiyaç duyarsınız. Sizden bir karşılık beklemeden size hep iyiyi doğru bir şekilde anlattı.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası