Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

1
Ahi
Medyum

DİN

İSLAMİ BİLGİLER,DİN

Yüce ALLAH KURANI-I KERİMİ HZ.MUHAMMED (S.A.V)tarafından müslümanlığı yaymak için ulaştıran kanun olup,insanlığı,dünya ve ahirette daha guzel,daha iyi ve dogru yaşamayı amaçlayan ve mutluluğa kavuşturan,ibadet etmeyi emir buyurmuş ve islamı şüphesiz tek din olarak göndermiştir.

2
Ahi
Medyum

AL-İ İMRAN SURESİ 19

İSLAMİ BİLGİLER,DİN

'ALLAH KATINDA DİN, ŞÜPHESİZ İSLAMDIR' ALLAH'tan başka İLAH olmadığına HZ.MUHAMMED'in ALLAH'ın kulu ve elçisi olduğuna, ALLAH'ın meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine, ahiret gününe, kadere hayır ve şere, herşeyin ALLAH'ın takdiri ve yaratmasıyla olduğuna inanmaktır. ALLAH'a itaat etme, ona teslim olma, emir ve yasaklarını kayıtsız şartsız kabul etmektir.

3
Ahi
Medyum

Ben bir MÜSLÜMAN'IM ELHAMDÜLİLLAH

MÜSLÜMANIM,ELHAMDÜLİLLAH

Ben bir MÜSLÜMAN'IM ELHAMDÜLİLLAH Rabbim ALLAH (Celle Celaluhu) Dinim İSLAM Kitabım KURANI-I KERİM Peygamberim HZ.MUHAMMED MUSTAFA

4
Ahi
Medyum

Ben bir MÜSLÜMAN'IM ELHAMDÜLİLLAH

MÜMİN,MÜNAVIK,KAFİR,VUCUT,KIDEM,BEKA,VAHDANİYET,MUHALEFETÜN LİL HAVADİS,KIYAM BİNEFSİHİ,HAYAT,İLİM,SEMİ,BASAR,İRADE,KUDRET,KELAM,TEKVİN,CEBRAİL,MİKAİL,İSRAFİL,AZRAİL

Din yönünden insanlar MÜMİN,MÜNAVIK,KAFİR olmak üzere ayrılırlar. MÜMİN,ALLAH'ın varlığına,birliğine ve HZ.MUHAMMED(S.A.V)in Onun peygamberi olduğuna kalben ile inanan ve bu inancını dili ile söyleyen kişilere...

5
Ahi
Medyum

MEDYUM

SEZGİSEL MEDYUMLUK,ZİHİNSEL MEDYUMLUK,MEDYUM,MEDYUMLAR,FİZİKSEL MEDYUMLUK

MEDYUM duyarlı hassas özel yeteneklere sahip olan doğa üzeri telepatik gücü olan ruhsal amaçlar için dünyalar arası bağ görevini üstlenen ve aracılık sağlayan,psişik yollarla bilgi algısına sahip kişilere MEDYUM denir. Medyum kelimesi latinceden dilimize girmiştir ve yunan kökenlidir. Panaromal ve Fenomenler ortaya koyabilen MEDYUMLAR özel niteliklere sahip kişilerdir ve MEDYUM varlıklarla ruhsal irtibat kurarak aldığı tesirleri dünyaya yansıtmaları olarak bilinir.Varlığın katkısının söz konusu olmayan durumlarda olabilmektedir.

6
Ahi
Medyum

MEDYUMUN TARİHÇESİ

MEDYUMUN TARİHÇESİ

17.Asır Fransa’da çıkmış olup, olağanüstü ruhsal algılamayı ve bilgi aktarımına sahip medyumlar, dış fiziksel kaynaktan veri almaktadır. Dünya tarihinde HRİSTİYAN MİSTİKLERDE, YAHUDİ RUHANİLERDE VE BUDİZM BRAHMANİZM KONFUÇYONİZM gibi dinlerde varlığını sürdüren mezheplerde ve İslam tarihinde görüldüğü mevcuttur. Her bireyin her duygusuyla algılaya bildiği algılardan daha fazla algı algılaya bilen üstün bir niteliğe sahip medyum tarihinde kanıtlanmış bir olgudur.

7
Ahi
Medyum

MEDYUM KİMDİR...

MEDYUM KİMDİR

MEDYUM toplum nezdinde olağan üzeri güçlerle ilişkisi olan ve bu ilişki sayesinde geçmişte ve gelecekteki olayları bilen medyum, yöntemleri ile tüm insanlık sorunları ile ilgilenen ve çözüm bulan ve bu kaynağı bilen kişidir.

8
Ahi
Medyum

MEDYUMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

MEDYUMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Dünyada çok eski çağlardan beri var olmuş ve günümüze kadar gelmiş gizemli ve özel yetenekleri olan hissiyatlı ve sonradan kazanılmış olmamakla beraber, doğuştan verilen ALLAH tarafından hediye edilmiş güçlü özellikleri bulunan MEDYUMLAR ve bu hissiyatla sezgi güçleri gizli ilimler mucidi MEDYUM olmalarına sebeptir ve YÜCE ALLAH'ın kendilerine bir ikramıdır.

9
Ahi
Medyum

MEDYUM ŞİFASI

MEDYUM ŞİFASI

Dünya çapında ses getirmiş ALLAH tarafından verilen METAFİZİKSEL sahada gerçekleştirdikleri birbirinden değerli bulunduğu mevcuttur ve gözlenmektedir ve kanıtlanmıştır. Bu kudrette sadece ALLAH'ın ikramı olan hissiyatlı medyumların kendilerine özgüdür ve şifa vermektedirler ve bunun günümüzde bir çok kanıtı mevcuttur..

10
Ahi
Medyum

Uri Geller

Uri Geller,uri geller kaşık bükme,telekinezi,uri geller kimdir,uri geller sahte,karjames randi,nina kulagina,uri geller video,telekinezi uri geller

20 Aralık 1946'da TelAviv'de doğdu. İsrailli psişik Kimi kişiler tarafından essiz bir medyum olarak nitelendirilir. Özellikle PİSİKONİZE yeteneği sayesinde gerçekleştirdiği, el değdirmeden metal bükme gösterileriyle bilinir. 'PREKOGNİSYON' ve 'PSİKOKİNEZ' yetenekleri küçük yaşlarında, evlerinin bahçesinde yaşadığı bir PARANORMAL deneyim sonrasında ortaya çıkmıştır. Kendince "bir eğlenme aracı" olarak, görmektedir.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası