Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

60
Ahi
Medyum

MUSKA,GÜNAH'mı

muska günahmı

Geçmişte ve günümüzde, korunmak ve önlem almak amacı ile yapılan her işlemin fayda ve yarar getireceği için sakıncasının olmadığı din adamları, din alimleri, dini kişiler ve uzman ilimciler tarafından bilinmekte ve belirtilmektedir. Korku, endişe, büyü ve musallat gibi kişiye zarar ve rahatsızlık veren herhangi azabın giderilmesi, rahatlık ve huzur vermesi ve kendisini daha iyi hissettirmek için yapılan her uygulamanın mantıken ve din ilimcileri tarafından onaylanan niyet içerik önemi taşıyan 'MUSKA GÜNAH DEĞİLDİR' ve bunu tez olarak ele aldığımızda bile 'FAYDASI VE İYİ OLAN HERŞEYİ BU EVRENE YAYMALIYIZ' anlayışı içinde olunmalıdır. İçeriği ve anlamı öz olan değer kılan her olgunun dinimizde de anlamı olan iyi niyet farkının farkında olmak; Müslümanlıkta da var olan bu anlayış ise, dinimizin de en önemli ve en büyük özelliğidir. Bu tarz uygulamaların dinimizde yeri mevcut olup ve güzel olan her şeyi içinde barındırmaktadır.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası