Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

27
Ahi
Medyum

BÜYÜ ZAMANI...

Büyü bozmak,büyü nasıl YAPILIR,büyü YAPtırmak,büyü boz

Büyünün tedavi edilmesi mümkündür ve ilk olarak büyünün doğru tespit edilmesi ne tür bir büyü olduğu saptanmalıdır. Bu yöntemle kişinin değişiklikleri tespit edilmelidir. Teşhis olmadan tedavi edilemez bu durumda tespit etmek çok önemli bir unsurdur. Büyünün bozulmasında 4 ana element olarak bilinen

33
Ahi
Medyum

BÜYÜ NASIL YAPILIR...

Büyü bozmak,büyü nasıl YAPILIR,büyü YAPtırmak,büyü boz

Büyü diğer varlıklarla ve diğer alemde yaşayan ve irtibat halinde olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Kişiye musallat edilir, uygulama işleminin yerine getirilmesinde, anne adı, fotoğraf, doğum tarihi büyünün cinsine ve türüne göre yapılacak kişinin eşyası materyali olması gerekmektedir. Ruhlar, cinler, hadımlar (bedensiz varlıklar)büyüde bu varlıklar irtibata geçmektedirler.

34
Ahi
Medyum

BÜYÜ NASIL BOZULUR...

PAPAZ BÜYÜSÜ,PAPAZ BÜYÜSÜNÜ KİM YAPAR,PAPAZ BÜYÜ BOZUMU,BÜYÜ NASIL BOZULUR

RUHSAL ve FİZİKSEL sorunlara neden olan bedene ve ruha zarar vererek, hastalıkla karşı karşıya kalarak hasar bırakan ve çok etkili olarak uygulanan büyü için önlemler alınması zorunludur. Bedene zarar veren eylem olmasından dolayı tedavi yöntemleri kullanılarak ortadan kalkması mümkündür. Uzman MEDYUM tarafından normale döndürülebilir ve eski yaşam statüsüne kavuşabilir.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası