Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

25
Ahi
Medyum

BÜYÜ BELİRTİLERİ...

büyü büyüler,büyü çeşitleri,büyü,büyüler,BÜYÜ BELİRTİLERİ

Kendi ruh halinizde değişiklik hissetmek, kendinizi tanıyamaz durumda olmak, gece sıçrayarak uyanmak, korkutucu kabus şeklinde yırtıcı vahşi hayvanları rüyada görmek, vücutta belli bir hastalık yokken yorgunluk ve ağrı olması, gölgenizin sizi izliyor durumu olması, uykusuzluk, uyuşukluk, sonradan kalıcı rahatsızlıklar, bayılmalar, özel ve aile hayatında, iş hayatında başarısızlıklar ve cinsel isteksizlik, eşler ve çiftler arası bozulma, soğuma, geçimsizlik başlaması gibi, istem dışı düşünceler, kıskançlıklar, korkmalar, halüsinasyonlar gibi daha farklı bir değişim hissediyorsanız ve belirtileri var ise büyü üzerinizdedir.

26
Ahi
Medyum

BÜYÜ ZAMANI...

büyü büyüler,büyü çeşitleri,büyü,büyüler,BÜYÜ BELİRTİLERİ

Büyü genellikle gece yapılır ve zamanı saati büyünün tutulması için oldukça önemlidir ve yıldız saatlerinde etkilidir. Büyü türüne ve cinsine göre farklılıklarda gösterebilir. Ayın durumu yıldız saatleri, gezegenlerin konumu, zamanı, saati ve günü olduğu bilinmektedir.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası