Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

5
Ahi
Medyum

MEDYUM

SEZGİSEL MEDYUMLUK,ZİHİNSEL MEDYUMLUK,MEDYUM,MEDYUMLAR,FİZİKSEL MEDYUMLUK

MEDYUM duyarlı hassas özel yeteneklere sahip olan doğa üzeri telepatik gücü olan ruhsal amaçlar için dünyalar arası bağ görevini üstlenen ve aracılık sağlayan,psişik yollarla bilgi algısına sahip kişilere MEDYUM denir. Medyum kelimesi latinceden dilimize girmiştir ve yunan kökenlidir. Panaromal ve Fenomenler ortaya koyabilen MEDYUMLAR özel niteliklere sahip kişilerdir ve MEDYUM varlıklarla ruhsal irtibat kurarak aldığı tesirleri dünyaya yansıtmaları olarak bilinir.Varlığın katkısının söz konusu olmayan durumlarda olabilmektedir.

8
Ahi
Medyum

MEDYUMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

MEDYUMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Dünyada çok eski çağlardan beri var olmuş ve günümüze kadar gelmiş gizemli ve özel yetenekleri olan hissiyatlı ve sonradan kazanılmış olmamakla beraber, doğuştan verilen ALLAH tarafından hediye edilmiş güçlü özellikleri bulunan MEDYUMLAR ve bu hissiyatla sezgi güçleri gizli ilimler mucidi MEDYUM olmalarına sebeptir ve YÜCE ALLAH'ın kendilerine bir ikramıdır.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası