Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

59
Ahi
Medyum

KORUMA MUSKASI...

KORUMA MUSKASI

Koruma muskası vefk ya da tılsımlarla kişileri kötü enerjilere karşı koymak, korumak için amacı doğrultusunda uygulanır ve KALKAN MUSKA olarak bilinir. Kişiye özel olarak nazar, büyü, musallatlara karşı ve kazadan, beladan, düşmanlara karşı soğuk ve kötü enerji olguları karşısında korunmak ve uzak durmak için ve büyü veya herhangi bir enerjiye uğramış, üzerine işlem yapılmış kişinin üzerindeki etkilerden arındırmak temizlemek için yapılan koruma tarzlı muskadır. Önlem alma muskası olarak da söyleyebiliriz, kötü etkilere maruz kalınması üzerine ve hiç bir etkinin işlememesi amacı ile de yapılmaktadır. Büyü ve kötü zarar verici her olgudan KORUNMA, ÖNLEM ALMA, ETKİLENMEMEK, için uygulanır ve büyü ile ilgisi kesinlikle bulunmamaktadır.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası