Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

51
Ahi
Medyum

DUA VE TÜRLERİ VE ÇEŞİTLERİ

DUA TÜRLERİ,DUA ÇEŞİTLERİ

Sevgilisini nişanlısını kaybetmiş, eşinden ayrılmış yeniden barışmak ve evlenmek isteyip nasibi kısmeti bağlı olan, evlenemeyen, mutluluğa ve huzura kavuşmak isteyen, sevdiğini veya birisini, uzaktan geri getirme gibi, istek ve dilekleri olup, kavuşamayanları kavuşturan, aile içi huzuru, mutluluğu, sağlığı, sadakatı, güveni, ilgi alakayı ve sevgi ve muhabbeti sağlayan, tüm isteklerin kabulu için, bereket, dilek ve hacet ve şer, şifa gibi hayır veren, iş bulma (kapı açma) iş bulmayı ve tüm bağlı kapıları açmak için, manevi ve ruhsal, zihinsel, fiziksel hastalıklardan korunmak ve önlem almak için korunma dualarının önemini, şifa arttırıcı özelliğinin olduğunu ve bu duaların hayır duaları olduğunu, ayrıca insana mutluluk ve huzur verdiğini unutmamalıyız.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası