Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

1
Ahi
Medyum

DİN

İSLAMİ BİLGİLER,DİN

Yüce ALLAH KURANI-I KERİMİ HZ.MUHAMMED (S.A.V)tarafından müslümanlığı yaymak için ulaştıran kanun olup,insanlığı,dünya ve ahirette daha guzel,daha iyi ve dogru yaşamayı amaçlayan ve mutluluğa kavuşturan,ibadet etmeyi emir buyurmuş ve islamı şüphesiz tek din olarak göndermiştir.

2
Ahi
Medyum

AL-İ İMRAN SURESİ 19

İSLAMİ BİLGİLER,DİN

'ALLAH KATINDA DİN, ŞÜPHESİZ İSLAMDIR' ALLAH'tan başka İLAH olmadığına HZ.MUHAMMED'in ALLAH'ın kulu ve elçisi olduğuna, ALLAH'ın meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine, ahiret gününe, kadere hayır ve şere, herşeyin ALLAH'ın takdiri ve yaratmasıyla olduğuna inanmaktır. ALLAH'a itaat etme, ona teslim olma, emir ve yasaklarını kayıtsız şartsız kabul etmektir.

18
Ahi
Medyum

Eusapia Palladino

Leonora E. Piper,mediumship eusapia palladino,eusapia palladino paranormal,life eusapia palladino,eusapia palladino made

1854,1918 yılları arasında yaşayan İtalyan fiziksel medyum, fiziksel medyumlar içinde psişik araştırmacılar tarafından en uzun zaman deneylere tabi tutulmuş olup, medyumluk yeteneklere sahiptir.

30
Ahi
Medyum

BÜYÜ DİN İLİŞKİSİ...

BÜYÜ DİN İLİŞKİSİ

Dinin toplumsal görüşü ve bir milleti olduğu gibi büyü ve sihir ise bu toplumsal görüşün ve bu milletin yaptırdığı bir uygulamadır. Dinimiz günah kavramını benimsemiş, kabul etmiş ve hayata geçirmiştir. Büyü ve sihir ise bu kavramı kabul etmemektedir. Dinimizin itaat etme, inanış, dua, ibadet, ahlak ve doğru yol anlayışı temel kavramıdır. Din her şeye gücü yeten bir varlığa, büyü ise tabiattaki bir güce yönelmektedir.

40
Ahi
Medyum

ÖZLÜ DİN'İ SÖZLER...

ÖZLÜ DİN'İ SÖZLER

ÖZLÜ DİN'İ SÖZLER... 'DİNİN ÖZÜ, DÜRÜSTLÜK, AHLAK VE ADALETTİR' 'AMELLER NİYETLERE GÖRE DEĞER KAZANIRLAR'

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası