Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

15
Ahi
Medyum

2 yıl aradan sonra

aradığım medyum,istanbul hocaları,ahi hoca

2 yıl önce tesadüfen iletişim kurduğum Ahi hocayı 2 yıl sonra tekrar bir çalışma yaptıracakken reklamlarda gördüm ve hemen aradım. randevulaştık. aynı numarayı kullanıyormuş zaten. hemen anadolu yakasına geçtim ve aynı gün işlemlerimizi başlattık. hocamız ile bir çalışma yaptırdıktan sonra emin olun yeni birini aramaya gerek kalmayacaktır.

14
Ahi
Medyum

her işlemi yapabilecek bir hoca

medyum tavsiye, medyum ofis

ben de bir işlem yaptıracaktım. hocamı tavsiye ettikleri kadar etkileyici buldum. ofisi olması çalışma yaptırmamın en önemli nedeniydi. siz de bu konuya özen gösterin. sizinle görüşen biri ile rahatlıkla istediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz. herkese selam.

13
Ahi
Medyum

aldığınız parayı hakediyorsunuz

aradığım mutluluk,medyum

gerçekten çok başarılı. Böyle bir çalışma daha önce görmedim. Burdaki herkeze çok teşekkür etmek istiyorum. AHİ HOCA almış olduğu parayı sonuna kadar hak ediyor. Benim açımdan fazla söylenecek birşey yok Allah ondan razı olsun bana hayatımda aradığım mutluluğumu geri kazandırdı.

12
Ahi
Medyum

hocamı ofisinde ziyaret edebilirsiniz

medyum ofisi,ahi hoca, kadiköy medyumu

Ahi hocamı ofisinde ziyaret ettim. aradığım ilk andan itibarek en ufak bir olumsuzluk yaşamadım. en ufak bir güven problemi hissetmedim. yerinde ziyaret edebilirsiniz. diğer medyumlara benzemiyor. hakkında yazılan bir iki yoruma denk geldim. hepsi de hocamızı karalamaya çalışan çekemez kıskanç insanlardır eminim.

11
Ahi
Medyum

3 günde hızlı çözüm

medyum yorumları

3 günde hızlı çözüm alacağımı hiçte tahmin etmiyordum. Sıkıntılarımı hocam sayesinde çözdük. Siz de mağdur olmayacaksınız. Ahi hocamın ofisi var ve yıllardır aynı yerde.

10
Ahi
Medyum

annemin duasını sonunda aldım

evlilik, dua

Sevdiğim kişinin evi bizi çok uzak olmasına rağmen annemi bırakıp gidebildiğim için Ahi hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyroum tekrar. Annemin değerini daha da çok anladım. Annem de evliliğime çok sevindi.

9
Ahi
Medyum

karşınızdaki kişinin memleketi hiç önemli değilmiş

evlilik duası,kısmet açtırma

Hocamın tavsiyesi sonunda karşınızdaki kişinin memleketinin hiç önemi olmadığını farkettim. önceden çok takıntılı olduğum konuyu çok güzel çözdük. Hocamın yönlendirmeleri ve okuduklarımın faydası şu anda aklımın ucundan geçmeyen bir şehirde yaşayan kişi ile nişanlandım. hocama selamlar

8
Ahi
Medyum

yeni tanıştığım insan hakkında

kısmet açılması, kısmet açtırma, evlilik büyüsü

Herkese merhaba. Ahi hoca yakında tanışacağım kişi ile neler konuşacağımı anlattı. Dediklerinin dışına çıkmadım ve şu anda onun dediği gibi yaparak çok düzeyli bir ilişkim devam ediyor. Teşekkürler hocam.

7
Ahi
Medyum

Sevgililer günü

sevgililer günü medyumu,sevgili medyum

sevgililer gününde sevgilime kavuşturdubuz hocam. çok sağolun

6
Ahi
Medyum

İş vefki çalışmamız

yeni iş,iş fevki

kısa bir süre önce başladığımız İş vefki çalışmamızın meyvelerini aldım ve yeni işime başladım. çok sağolun hocam

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası